Історія закладу

/Files/images/Рисунок1.jpgКожному, хтоприїзджає у село Василівка, відразувпадає в очінайгарніша центральна спорудадвоповерховабудівляшколи. Побудована і здана в експлуатацію в 1972 році.

Ріднашкола… Стоїть вона чепурна і нібисвітитьсям’яким теплом своїхстін, посміхаєтьсяблакитнимиочимавікон до села, щопотопає в зелені і квітах. Здається, лишевчора вона впершеприйняла в своїобіймигаласливудітвору, але вжепорігпереступаютьонукиїї перших вихованців. Ніколи не заросте стежка до шкільного порогу, не змиютьїїзливи, не заметутьсніги.

/Files/images/Рисунок5.jpg

В 1967 році розпланували будівництво нової школи, забили кілочки для фундаменту.

Будували школу 5 років. Почала одна бригада з Києва, добудовувала вже інша.В урочистій обстановці приймалася школа. Вручили директору школи Науменку І.В. символічний ключ. Це було 1 вересня 1972 року./Files/images/Рисунок6.jpg

Це була щаслива мить. Тоді пішли будні. Скільки років.

Скрізь валялися будматеріали, потрібно садити дерева, квіти… Весь педагогічний, технічний, учнівський колективи були в роботі.

/Files/images/Рисунок4.jpg

*Тоді розпланували місцевість – що, де садити. Під керівництвом Науменко І.В., Шкіндер Н.Д., Смоляр А.І., Ручки М.М. привозили саджанці з дендропарку «Веселі Боковеньки». До цього відносилися дуже бережливо, викопували саджанці зі своєю землею (це хвойні). Кожний саджанець був в окремому мішку , так із мішком і садили. За дітьми закріпили посаджене, вони кожного дня поливали, все прижилося.

/Files/images/Рисунок7.jpg

Під керівництвом вчителя біології Шкіндер Н.Д. за школою розбили квітники – клумби. Вона виписувала через пошту насіння дуже гарних квітів. Дерева були маленькі, а квіти буяли. Все постійно поливалося, на задні двері витягувалася шланга, включалася вода і поливали, а бур’янів не було. Тоді були дослідні ділянки, особливо біля «старої школи», коли керівником був завуч Терещенко М.Ю. зробили таблички. Посеред квітів посадили кущ жасміну, що принесли від «старої школи».

Педагогічний колектив нової школи(1972 рік)

Агеєва Любов Олексіївна вч. поч. кл.
Галушка Софія Яківна вч. поч. кл.
Науменко Варвара Василівна вч. поч. кл.
Бурченко Марія Семенівна вч. укр.мови
Шкіндер Неля Дмитрівна – біологія і хімія
Смоляр Анатолій Іванович – англ. мова, історія
Смоляр Людмила Олександрівна – укр. мова
Тарасенко Володимир Адамович – фізика і математика
Матюшенко Олена Федорівна – рос.мова і література
Короленко Раїса Леонтіївна – математика
Ручка Мирослава Михайлівна – піонервожата
Директор школи Науменко Іван Васильович


Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi